KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10469498

nr 1046 9498

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, signerad, Flicka, 54x33

Utrop:

400 kr

måndag 18 juli 2016
kl 20:23:48